Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ištikimi ir mylintys šuneliai ieško savo vienintelio žmogaus ir šiltų namų!

Prisiminkite, kad pateikti bruožai yra apytikslūs ir ne visada atspindi tikrovę.

Kviečiame susipažinti su mūsų globotiniais kad labiau suprasti jų charakterio bruožus.

Kiekvienas globotinis turi savo individualumą, kurį neįmanoma apibrėžti, naudojant standartinius kriterijus.

Gyvūnus "rezervuojame" tik išskirtiniais atvėjais. 

Daugiau aktualios informacijos visada galite pamatyti, prisijungę prie mūsų "Facebook" grupės ČIA.

K raidė reiškia kad šunelis kastruotas (sterilizuotas)

Bigas

Senuką Bigą parsivežėme iš Mažeikių r. "Kometos", kad nebūtų užmigdytas ir pas mus galėtų sulaukti šeimininkų.

Lorda

Lorda gyveno šeimoje, kuri nesugebėjo tinkamai jos prižiūrėti. Pasak šeimininkų, Vaikų teisių apsaugos tarnybos nurodymu, kadangi namuose trūksta švaros, o juose auga mažamečiai vaikai, jie negali auginti gyvūnų. Šeimininkai nepasistengė pakovoti už savo šuniuką, įrodyti, kad sugeba pasirūpinti, bet lengva ranka atidavė į prieglaudą. Lorda gimusi 2016 m. lapkričio mėnesį. Kaip ir visi jauni šuniukai, ji nori dūkti, žaisti ir bėgioti. Linksmuolė Lorda ieško naujų namų.

Lulu

Liepos 2 d. Klaipėdoje, M. Mažvydo alėjoje rasta kalytė su paaugliu sūneliu. Mamytė Lulu labai meili, draugiška ir prižiūrėta kalytė. Laukiame šeimininkų.

Pongas

Liepos 2 d. Klaipėdoje, M. Mažvydo alėjoje rasta kalytė su paaugliu sūneliu.
Pongas - labai meilus, draugiškas ir žaismingas šuniukas. Laukiame šeimininkų.

Čiapa

Juokaudami ją vadiname mūsų Čiapio nesantuokine dukra, nes yra jo kopija. Rasta Šernuose. Nežinia iš kur vieną dieną ji atklydo pas žmones į kiemą. Gimusi maždaug vasario - kovo mėnesį. Užaugusi turėtų būti vidutinio ūgio.

Jara

Šią kalytę radome ryte pririštą prie vartų. Labai išsigandusi, slepiasi kamputyje, dreba ir urzgia... Tą naktį smarkiai lijo, gali būti, kad ji taip išbuvo iki ryto. Pasistengsim, kad Jara greitai pamirštų tą košmarą.

Mauglis

Gimęs ir užaugęs miške, Mauglis mielu noru ten grįžtų. Nežinia kada pavyks jam priprasti prie žmogaus. Iki šiol matome tik žibančias akis būdoje. Valgo naktimis, kai niekas nemato. Pamenate šuniukus iš barsuko urvo, kuriuos parvežėme iš Šilalės raj. Laumenų km.? Šią istoriją galite perskaityti čia: https\://www.facebook.com/pg/vsibukmanodraugas/photos/?tab=album&album_id=903363049791315 Jų mamos tada pagauti nepavyko. Per tą laiką diedukui nepavyko prisijaukinti pabėgusios baikščios kalytės, paimtos iš vienos Klaipėdos prieglaudos. Praėjo beveik pusmetis, diedukas vėl paskambino ir vėl maldavo padėti - gimė nauja šuniukų vada. Šį kartą Bitė (taip diedukas ją vadino) juos slėpė ne miške, kaip aną kartą, o sukiužusioje daržinėje tarp šieno ritinių. Diedukas užkamšė visas skyles, kad gaudant negalėtų pabėgti, ir laukė mūsų. Buvo labai sunku juos surasti, o tuo labiau - pagauti, bet galiausiai visi sėdėjo mašinoje. Pagavom ne tik ją, bet ir šuniukų tėvelį, kuris yra Bitės vaikas iš ankstesnių vadų. Jis gimė miške ir niekada neturėjo kontakto su žmogumi. Pavadinome jį Maugliu. Labai jo gaila, bet palikti negalėjome, nes žmonės ruošėsi nušauti.

Baronas

Yra dvi tiesos: viena - buvusių šeimininkų, kad Baronas kanda jiems, kita - papasakota mums paties Barono. Širdį jis atvėrė ne iš karto - iš pradžių nepasitikėjo, daug lojo. Kai praėjo kiek laiko ir susitaikė su likimu, jis mums "papasakojo" , kad yra švelnus, meilus ir draugiškas, kad mėgsta žaisti, bėgioti ir dūkti, nes dar beveik vaikas - 1 metukų, kad niekada nekanda, net ir žaisdamas tai daro labai švelniai ir yra paklusnus. Kad patikėtumėm jo žodžiais - užtvirtino juos bučiniais. Mes patikėjome šiuo nuostabiu vaiku Baronu - juk šunys nemoka meluoti. ***** Gerą pusmetį išbuvęs naujuose namuose buvęs globotinis Mukas, o dabar Baronas, vėl pas mus. Dar metukų neturintis šunelis šeimininkų neteko, nes kandžiojasi jiems. Kandimas žmogui, dažniausiai būna tik pasekmė to, kaip šeimininkas elgiasi su šuneliu. Matyt, nesaldus jo gyvenimas buvo... Baronas ieško naujų namų. Gimęs 2016 m. gegužės mėn.

Brenda

Ji nedrąsi, kaip ir mama Bitė, kuri metus išgyveno miške ir neprisileido žmonių. Mama ir tėvas Mauglis glaudžiasi pas mus, todėl žinom, kad užaugusi dukrytė Brenda bus nemaža. Gimusi 2016 m. lapkričio mėn.

Bjanka

Ji nedrąsi, kaip ir mama Bitė, kuri metus išgyveno miške ir neprisileido žmonių. Mama ir tėvas Mauglis glaudžiasi pas mus, todėl žinom, kad užaugusi dukrytė Bjanka bus nemaža. Gimusi 2016 m. lapkričio mėn.

Barnis

Jis nedrąsus, kaip ir mama Bitė, kuri metus išgyveno miške ir neprisileido žmonių. Mama ir tėvas Mauglis glaudžiasi pas mus, todėl žinom, kad užaugęs Barnis bus nemažas. Gimęs 2016 m. lapkričio mėn.

Bondis

Jis nedrąsus, kaip ir mama Bitė, kuri metus išgyveno miške ir neprisileido žmonių. Mama ir tėvas Mauglis glaudžiasi pas mus, todėl žinom, kad užaugęs Bondis bus nemažas. Gimęs 2016 m. lapkričio mėn.

Bitė

Bitė yra baikšti, bet mums jau palaižo ištiestą ranką. Nuo sunkaus gyvenimo miške, gimdymų, ir stresų nusilpo jos imunitetas, atsirado išplikimų. Jai reikalingas maistas alergiškiems šunims "Royal canin anallergenic" Pamenate šuniukus iš barsuko urvo, kuriuos parvežėme iš Šilalės raj. Laumenų km.? Šią istoriją galite perskaityti čia: https\://www.facebook.com/pg/vsibukmanodraugas/photos/?tab=album&album_id=903363049791315 Jų mamos tada pagauti nepavyko. Per tą laiką diedukui nepavyko prisijaukinti pabėgusios baikščios kalytės, paimtos iš vienos Klaipėdos prieglaudos. Praėjo beveik pusmetis, diedukas vėl paskambino ir vėl maldavo padėti - gimė nauja šuniukų vada. Šį kartą Bitė (taip diedukas ją vadino) juos slėpė ne miške, kaip aną kartą, o sukiužusioje daržinėje tarp šieno ritinių. Diedukas užkamšė visas skyles, kad gaudant negalėtų pabėgti, ir laukė mūsų. Buvo labai sunku juos surasti, o tuo labiau - pagauti, bet galiausiai visi sėdėjo mašinoje. Pagavom ne tik ją, bet ir šuniukų tėvelį, kuris yra Bitės vaikas iš ankstesnių vadų. Jis gimė miške ir niekada neturėjo kontakto su žmogumi. Pavadinome jį Maugliu. Labai jo gaila, bet palikti negalėjome, nes žmonės ruošėsi nušauti.

Lordas

Prie vieno daugiabučio kieme žaidusių vaikų priėjo moteris su šuneliu. Vaikams patiko draugiškas šuo, pradėjo su juo žaisti. Moteris, rodos, to ir telaukė: pasiūlė vaikams jį pasiimti. Kai vienas iš vaikų su tokia staigmena grįžo namo, tėvai pasidomėjo ir sužinojo, kad Lordo šeimininkai - asocialiai gyvenantys žmonės ir jie jo nebenori.
Lordui apie 9 - 11 mėn.

Dora

Švelni ir meili gerutė Dora ieško mylinčių šeimininkų. Dora buvo vaikų užgaida. Tėvas davė jiems pinigų, kad nusipirktų veislinį šuniuką. Vaikai nusprendė sutaupyti, todėl pirko ne iš veislyno,o iš daugintojų, mat - pigiau. Šuniukas užaugo nepanašus į tą, kurio tikėjosi, o ir meilė šuniukui greitai išgaravo, nes tai ne žaislas - reikia ir į lauką vedžioti, ir kitaip rūpintis, todėl vos metukų sulaukusią Dorą tėvas paliko prieglaudoje.

Ledi

Ledi gimusi rugpjūčio mėn. Tikra pana jau. Neseniai dėl jos pasidžiaugėme, nes rado namus. Pasiėmė graži jauna pora, manėm, kad žmonės protingi, bet klydom. Po kelių dienų Ledi grąžino. "Nežaidžia, nevalgo" - tiek tepasakė. Sunku patikėti, kad dėl tokios priežasties gali atsisakyti gyvūnėlio, bet realybė tokia. Bandom ieškoti protingesnių žmonių, kurie labiau supras ką reiškia auginti šunelį.

Lara

Švelnutę, nuostabią mergytę Larą parsivežėme iš Mažeikių r. esančios gyvūnų priežiūros tarnybos "Kometa".

Raita

Raitą šeimininkai atidavė į Mažeikių gyvūnų priežiūros tarnybą "Kometa". Tokiose tanybose, kaip žinia, gyvūnai nėra ilgai laikomi, todėl šią mergaitę kartu su kitais parsivežėme, kad pas mus galėtų laukti šeimininkų tiek, kiek reikės.

Čanas

Mano vardas Čanas, esu apie 2 metų, ramaus, gero būdo. Turėjau šeimininką, kuris skriaudė mane. Skriaudė, bet aš jį mylėjau, nes kito neturėjau. Bet jis mirė ir aš atsidūriau gatvėje. Vienišą ir liūdną pastebėjo mane žmonės. Taip patekau į "Būk mano draugas". Čia dabar gyvenu ir laukiu dienos kada Tu ateisi.

Perla-Manga

Perlą-Mangą žmonės rado Šilutėje išmestą pamiškėje.

Brunis

Brunį šeimininkai atidavė į Mažeikių gyvūnų priežiūros tarnybą "Kometa". Tokiose tanybose, kaip žinia, gyvūnai nėra ilgai laikomi, todėl šį jauną, draugišką, švelnų šunelį kartu su kitais parsivežėme, kad pas mus galėtų laukti šeimininkų tiek, kiek reikės.

Klodas

Klodą, kaip ir kitus šunelius, šeimininkai atidavė į Mažeikių gyvūnų priežiūros tarnybą "Kometą", kur gyvūnai nėra ilgai laikomi. Parsivežėme, kad galėtų gyventi ir pas mus saugiai laukti šeimininkų.

Ralf

7 m. Ralfą šeimininkai paliko prieglaudoje ir išvyko į užsienį. Labai draugiškas meilus šuniukas. Moka kelias komandas. Norim surasti jam šeimininkus, kurie niekada daugiau neišduos.

Deila

Deilą parsivežėme iš Mažeikių r. "Kometos". Pas mus ji bus tol, kol suras namus. Rami, švelni ir draugiška kalytė.

Džema

Gerutę švelnutę Džemą parsivežėme iš Mažeikių r. "Kometos", kad surastume naujus namus. Labai draugiška mergytė, mėgsta žaisti, visada nori būti šalia žmogaus.

Kordas

2017.06.22 Praėjo dvi nerimo kupinos gydymo savaitės. Kraujuojanti skrandžio opa užgijo, Kordas turi apetitą, gerai valgo ir džiugina mus gera nuotaika.
Būsime dėkingi už paramą"Hill's i/d" maistui (-u)

Kordas pateko į Mažeikų gyvūnų priežiūros tarnybą "Kometa", kur gyvūnai nėra ilgai laikomi. Jo terminas ėjo į pabaigą, todėl labai džiaugiamės, kad spėjome jį ištraukti. Džiaugiamės, kad jis pas mus saugus, bet skaudu, kad tenka kovoti dėl šio nuostabaus šunelio gyvybės. Kordas labai silpnas: kasdien statomos lašelinės ir gauną krūvą vaistų. Jam - kraujuojanti skrandžio opa. Kiekviena išgyventa diena yra šventė. Labai norim, kad jis gyventų. Kordui reikalingas "Hill's i/d" maistas ir parama gydymui

Palma

Palma šeimininkams tapo nereikalinga, kai susilaukė mažylių, todėl atidavė į Mažeikių gyvūnų priežiūros tarnybą "Kometa". Tokiose tanybose, kaip žinia, gyvūnai nėra ilgai laikomi. Šeimyną parsivežėme pas save, kad sotūs ir saugūs galėtų augti ir surasti namus.

Nordas

Gegužės pabaigoje Nordas buvo rastas Klaipėdoje, Brožynų g. Radęs žmogus ketino jį pasilikti, bet jo šuo nesutarė su naujoku, todėl Nordas atvyko pas mus. Amžius - apie 1 - 1,5 m.

Krutukas

Apie 1,5 mėn. Krutukas ieško mylinčio žmogaus.

Laki

Meili, žaisminga, paklusni gerutė Laki ieško mylinčių šeimininkų. Loros dukrytė Laki. Užaugusi bus vidutinio dydžio (maždaug iki kelių). Gimusi 2016 m. rugpjūčio mėn.

Henna

Praėjus 5 mėn. Henna vėl pas mus. Pasak šeimininkų, ji kokia buvo nedrąsi, tokia ir liko. Prie namo jiems reikia sargo, o ji nė iš tolo į tokią nepanaši, todėl nebenori jos auginti.
***
Jaunutė kalytė su mama rastos Klaipėdoje Jūrininkų pr.

Timba (K)

Timba - nedidukė, žemiau kelių, draugiška, tvarkinga ir labai miela kalytė. Gimusi 2013 m. birželio mėn. Paauginę iki aštuonių mėnesių šeimininkai jos atsisakė - nebenorim, pasakė, ir paliko prieglaudoje. Pas mus ji nuo 2014 m. sausio mėn.

Plutas

Pavadinome jį Plutu. Prėjusių metų lapkričio 11 d. buvo parvežtas į prieglaudą iš Plytinės (Klaipėda), kur su kabančia nutūkusia grandine ant kaklo, klaidžiojo apie dvi svaites. Plutas buvo išsekęs ir silpnas, kaklas smarkiai sužalotas, pažeista vidinė ausis, žaizdos labai gilios. Operacijos metu paaiškėjo, kad visas procesas įsisenijęs, prasidėjęs pūliavimas ir padėtis žymiai sunkesnė, nei galėjom įsivaizduoti. Ausį teko iš naujo prisiūti, ji liko visam laikui nulinkusi. Kiekvieną dieną po operacijos sutikdavome su nerimu, nes buvo pasakyta, kad šunelis gali ir neišgyventi. Bet ligoniukas po truputį sveiko. Dabar Plutas yra judrus ir linksmas, nori dūkti, lakstyti ir labai pasiilgsta bendravimo. Beje, šio blondino liežuvis yra mėlynos spalvos.

Bonis

Buvau benamių šuo. Nuolat mane matydavo besibastantį gatvėmis, kol galiausiai patekau čia. Esu ramaus būdo ir draugiškas, bet nedrąsus, nepratęs bendrauti. Žinau, kad meilė stebuklus daro ir - svarbiausia - ji nieko nekainuoja, todėl labai laukiu žmogaus, kurio didelėje geroje širdyje tos meilės susikaupė daug ir norėtų pasidalinti su manimi.

Riči

2015 Sausio mėn. kalytę radome lakstančią prieglaudos kieme. Ant nugaros buvo didžiulis auglys. Riči jau pasveiko po operacijos ir dairosi namų.

Dulis

Duliui apie 9 metai. Jeigu neras namų, gyvens pas mus tiek, kiek jam skirta. Buvo rastas Kretingos g. labai apleistas, susivėlęs ir purvinas.

Montis (Kasperis)

Montis Kasperis Balčius! Retas gyvūnas, kuris neturi kilmės dokumentų, turi tiek daug vardų. O musų Balčius turi! Tik patekęs pas mus šis didelių akių ir balinto kailiuko savininkas buvo bailus. Bet meilė ir pasitikėjimas atveria visus kelius. Dabar jis kitos: žaismingas, norintis bendrauti, nejaučiantis jokių baimių ar agresijų kitų gyvūnų atžvilgiu.

Montis tikrai ne tas, kuris galėtų gyventi lauke, prie būdos ar voljere. Tai trumpaplaukis, be jokio pokailio, gyvūnas. Geriausiai jam tiktų gyventi bute ar namo viduje. Bet norinčiam Montį „įsišuninti“, teks įdėti ir pastangų, nes šis gyvūnas anksčiau gyveno su benamiais, namų neturėjo ir apskritai nežino kaip elgtis tokioje situacijoje. Bet ir tų pastangų neprireiks daug, nes svečiuodamasis savanorio namuose Montis puikiai žinojo kur galima ką daryti, kur ne. Vos per vieną parą suprato, kad visus reikalus reikia atlikti lauke. O kad namuose stovinti sofa yra didelis geras, minkštas ir patogus daiktas.

Kaip dažnai yra sakoma: „jeigu kažko nesupranti, eik miegoti“. Montis Kasperis būtent taip ir elgiasi. Jeigu tik šalia kažkas šurmuliuoja, o jo tai neliečia, Montis Kasperis įsitaiso šalia ir miega. Taip pat elgiasi ir neatpažintame važiuojančiame objekte (su kuriuo jau spėjo susipažinti), kurį mes vadiname automobiliu. Įsitaiso ir miega visą kelią. Jokių blaškymųsi ar kaukimų.

Jeigu galvojate, kad Montis Kasperis drovuolių drovulis, tai Jūs labai klystate. Tai labai šaunus, žaismingas ir gyvybingas šunelis, kuriam nėra nieko geriau už taip, kaip prisiglausti prie mylimo žmogaus ar tiesiog šalia miegoti.
Dėl savo skaudžios praeitis mūsų herojus bijo (gal tiksliau – nemėgsta) pakelto balso. Tada jaučiasi nejaukiai, kaltai, nesuprasdamas, ką tokio blogo jis padarė.

Montis Kasperis puikus draugas šeimai su vaikais, nes pastaruosius labai myli.

 

Mikis

Mikutis buvo paimtas turguje iš dviejų vaikinukų, kurie ketino juo atsikratyti, kai nepavyko parduoti. Netyčia nugirstas pokalbis išgelbėjo Mikučio gyvybę.
Mažas būdamas ilgai sirgo. Dabar jam 6 metai.
Ramus šuniukas, mėgsta glostymus, o dėmesio prašo labai santūriai. Mėgsta žaisti su žaislais, ypač su cypiančiais kamuoliukais: vos tik įeini į voljerą tuoj atneša ir prašo mesti, o kai nėra su kuo žaisti, nešioja juos ir krauna į dubenėlį.
Jis yra linksmas, mėgsta lakstyti ir dūkti. Labai myli vaikus ir visus žmones. Kai į prieglaudą atvažiuoja vaikai, mes iš karto įleidžiame į voljerą pas Mikį ir žinom, kad vaikas bus saugus :) Tik su kitais gyvūnais nenori draugauti, o ypač pyksta ant tų, kurie bando pavogti jo kamuoliuką. Sugeba išlipti iš bet kokio voljero, jeigu jis be stogo. Visus tarpelius ir plyšelius reikia paslėpti, nes jis kaip katė, išlenda pro bet kokią skylę.
Jautrios sielos mūsų Mikutis: užtenka truputį subarti, nuslenka kur už kampo, guli,nevalgo, negeria, tenka eiti atsiprašyti ir susitaikyti.
Du kartus jis buvo radęs namus. Nors šeimininkai labai stengėsi, bet Mikutis po kelias savaites pragulėdavo liūdnas, nevalgydavo ir negerdavo. Du kartus Mikutį parsivežėme atgal.

Viki

Jeigu tik mokėčiau šnekėti, papasakočiau visą tiesą, kas ir kodėl vieną vasaros dieną mane paliko pririštą prie pakelės stulpelio. Deja, nemoku, todėl lieka tik spėlioti kaip ten viskas buvo, bet bala nematė tos praeities, juk dar esu visai jaunutė, gal kokių metukų ar pusantrų ir visas gyvenimas prieš akis. Nors ir paliko mane, bet manau, kad esu puiki mergina, net gi labai puiki. Laimingiausia būnu, kai einu pasivaikščioti. Tada viskas mane džiugina, viskas vilioja, mėgstu bėgioti ir žaisti su pagaliukais. Jeigu nėra pagaliuko - ne bėda - žaidžiu su pavadėliu. Bet negalvokit, kad man tik pagaliai galvoj - labiau už juos aš myliu žmones. Visada pribėgu, kai pašaukia, dar ir nosį lyžteliu, jeigu pavyksta. Jeigu grįžtant iš pasivaikščiojimo sutinku keturkojį kaimyną, visada jį pakalbinu ir pažaidžiu. Na, argi nesakiau, kad esu šauni mergina! Tik nesuprantu, kodėl namų vis dar neturiu... O taip laukiu...Tų tikrų namų, kur galėčiau žaisti ir gyventi ilgai ilgai. Patikau? Labai laukiu Tavęs.

Vjuga

Kiek džiaugsmo būna Vjugai, kai pas ją ateini: sukasi, šokinėja, netveria savam kailyje, o išėjus pasivaikščioti elgiasi tvarkingai, yra smalsi ir, kaip įprasta jauniems, žaisminga. Užaugo Vjuga prieglaudoje, jau ir metukų sulaukė, o namų kaip nėra taip nėra, o seniai jau laikas juos turėti.

Pankas

Beveik visą savo gyvenimą Pankas praleido vienoje prieglaudoje (ne mūsų). Vos metų amžiaus šeimininkų paliktas jis ten gyveno ne vienerius metus. Nebuvo dovanojamas - buvo prieglaudos šuo. Aštuoni gražiausi gyvenimo metai prabėgo ten, dalijantis maistu ir dėmesiu su daugybe kitų šunelių. Nors buvo norinčių priglausti, bet Panko likimą lėmė žmogaus sprendimai.
Ir visai netikėtas gyvenimo posūkis - Pankas sausio pradžioje (2014m .) rastas mieste pasimetęs. Pavyko sužinot, kad jis neseniai buvo padovanotas bet iki šiol jo niekas neieško, niekas dėl jo nesiteiravo.
Šuo jis labai mielas, švelnus ir draugiškas. Kai prieini, atsistojęs apsikabina koją ir nenori paleisti.
Taip norisi, kad Pankas būtų pastebėtas, atrastų šeimininką ir dar galėtų pasidžiaugti pilnaverčiu gyvenimu.

Lapė

Lapė su septyniais savo vaikučiais atvyko pas mus tiesiai iš gatvės, kur gyveno su benamiais. Maitinanti mama buvo labai išsekusi. Nuo to laiko praėjo ne vienas mėnuo, šuniukai rado namus, o jų mama Lapė dar pas mus.

Nora

Nora - labai meili, linksma, žaisminga kalytė. Nepažįstamą žmogų pasitinka nedrąsiai, bet užtenka švelniai pakalbinti ir ji jau - draugė. Vedant pasivaikščioti žaismingai išdykauja su pavadėliu, bet tuoj pat liaujasi išgirdusi griežtesnį toną.
2015 m. rugsėjo 1 d. kalytė rasta Klaipėdoje, Šilutės pl., prie parduotuvės "Mūsų namas".

Žorikas

Greit bus treji metai, kaip laukiu namų. Nuo 2014 m.sausio mėnesio, kai buvau rastas su sužalota kojele. Buvo bandyta mano kojelę gydyti, net akupunktūra taikyta, bet nervų ląstelių atstatyti nepavyko. Negyva kojelė visur kliudė ir maišėsi - teko ją amputuoti. Taip ir gyvenu jau treti meti tik su trimis kojelėmis. Bet aš neliūdžiu. Einu kaip su penkiom :) Esu draugiškas, puikiai sutariu tiek su žmonėmis, tiek su kitais gyvūnais. Jeigu netikit - paklauskit mano voljero draugės Viki - tikrai nesipykstam. Žodžiu, kažkam būsiu puikus draugas. Dar ir laiko padraugauti turiu nemažai - man tik kokie 4-5 metukai. iki senatvės dar toli :) Žinau, kad trikojukams rasti namus sunku, bet vilties neprarandu. Labai laukiu savo būsimojo šeimininko.

Džona

Pamenate benamę kalytę, kuri atvyko pas mus su senu šlaunikaulio lūžiu: letenėlė kabojo kaip skuduras. Veterinarė Dalia Kujalienė atliko sudėtingą operaciją, o reabilitacija vyko pas mus. Džona ilgai nemynė letenos, galvojom, kad nepasisekė, bet klydom - ir mina, ir vaikšto nešlubuodama, ir netgi bėgti gali palengva. Džona viliasi rasti namus ir mylintį šeimininką. Ji yra draugiška ir gero būdo kalytė.

Fyra

Švelnutė gerutė dalmatino mišrūnė Fyralaukia mylinčių šeimininkų.
Gimusi 2014 m. sausio mėn.

Zyra (K)

Švelnutė gerutė dalmatino mišrūnė Zyra laukia mylinčių šeimininkų.
Gimusi 2014 m. sausio mėn.

Džeris

Kai Džeris atvyko pas mus buvo koltūnų ir purvo kamuoliukas. Dabar jis neatpažįstamai pasikeitęs ir laukia mylinčio žmogaus.
Šunelis rastas Klaipėdoje, Rumpiškės g.

Tinga

Tinga - draugiška, gerutė kalytė. Žmonės rado ją prie savo namų Triušių km. Klaipėdos r.. Tik spėjo pamatyti nuvažiuojantį, ją palikusį raudonos spalvos galimai "Volkswagen Sharan" ar "Ford Galaxy" automobilį.

Laila

Šeimininkė staiga atsidūrė ligoninėje. Kaimynai pranešė mums apie vienus likusius šunelius. Laila - buvusi mūsų globotinė. Po keturių mėnesių vėl susitikome. Ji atpažino mus ir išbučiavo.

Dina

5 metų Dinos šeimininkai išvyko į užsienį. Protinga, judri, paklusni, puikiai vaikštanti su pavadėliu Dina ieško naujų namų.

Bora

Borytė, nors ir be galo myli žmones ir nori dėmesio, tačiau yra labai drovi. Kai prieini prie voljero, džiaugiasi, o vos tik užeini, bėga slėptis į būdą. Bet ji labai nori bendrauti ir iš visų jėgų stengiasi įveikti drovumą. Tik dėl to ji vis dar pas mus. Jos sesė buvo drąsesnė ir jau seniai rado namus, bet Bora yra jauki, meili ir draugiška kalytė, todėl tikim, kad vieną dieną ateis žmogus, kuris nenusigręš pamatęs jos drovumą. Ji i besąlygiškai mylės tą, kuris ją supras. Gimusi 2015 m. kovo mėn.

Lora

Apibūdinti Lorą tinka visi gražiausi žodžiai. Ji be galo švelni, draugiška ir rami, mėgsta pasivaikščiojimus po pievą, tyrinėti aplinką. Jai visai nebūdinga agresija, neloja, į svetimus šunis nekreipia dėmesio. Amžius - 1,5 m.Lorai šiu metu neliūdna - kartu su ja ir 7 jos mažyliai: Apibūdinti Lorą tinka visi gražiausi žodžiai. Ji be galo švelni, draugiška ir rami, mėgsta pasivaikščiojimus po pievą, tyrinėti aplinką. Jai visai nebūdinga agresija, neloja, į svetimus šunis nekreipia dėmesio.