Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ačiū!

Paskelbta 10.03.2017

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie Metų klaipėdietės rinkimuose palaikėte mūsų vadovę Galiną Kučinskienę. Šis palaikymas - tai mūsų darbo įvertinimas, Jūs balsavote už 300 globotinių, kurie gyvena pas mus, už tuos, kurie jau rado namus ir už tuos, kurie dar ateis pas mus. Ačiū už nuoširdžius žodžius ir sveikinimus.

"Penkioliktąja Metų klaipėdiete dienraščio "Klaipėda" skaitytojų valia tapo gyvūnų prieglaudos "Būk mano draugas" steigėja ir vadovė Galina Kučinskienė. Balsuodami už ją miesto žmonės parodė, kad jiems svarbu nuoširdus triūsas, atjauta ir pasiaukojimas.
Suskaičiavus visus balsus tapo aišku, kad už G.Kučinskienę atiduota beveik 4 tūkst. balsų daugiau nei už kitas moteris.

G.Kučinskienė visada akcentavo nesiveržianti į viešumą ir nesiekianti laimėtojos titulų. Moteris atviravo, kad jai trūksta laiko būtiniausiems darbams, o pagalvoti apie pramogas ji tiesiog nespėja.

Šiemet konkurso rezultatai parodė, kad klaipėdiečiai tikrai yra jautrūs žmonės ir vertina ne tik pagalbą žmonėms, bet ir gyvūnams.

G.Kučinskienė savo veikla įrodė, jog beglobiai gyvūnai turi teisę gyventi, jų išgelbėta jau ne vienas tūkstantis.

Moters įkurta gyvūnų prieglauda tapo tokiais vilties namais daugybei šunų, kačių ir kitų gyvių.

G.Kučinskienė siekia ne tik išsaugoti gyvybes, bet ir ieško bei sėkmingai randa globotiniams naujus namus." http://www.diena.lt/…/metu-klaipedietes-titulas-g-kucinskie…