Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Naujas filmukas apie mūsų globotinį Naiką

Paskelbta 02.10.2016

Vikrus, aktyvus, gražių žydrų akių ir užburiančios, iš tolo pakerinčios šypsenos savininkas Naikas ieško rimtų ir atsakingų šeimininkų. Bet tik tokių, kurie netingės su juo užsiimti, norės skirti savo laiko bendravimui su juo, žaidimams, mokymams bei ilgiems pasivaikščiojimams kartu. Jeigu pastangų nebus – matysite Naiką kaip savo ausis. O jeigu dar tiksliau – spėsit pamatyti tik jo uodegą, nes Naikas nepraleis progos pabėgti. Ankstesniems šeimininkams ne kartą teko ieškoti šio išskirtinio žavuolio, ne vieną kartą jis nakvojo ir pas mus. Ir viskas tik dėl to, kad šis aktyvus ir energingas gyvūnas negavo pakankamai dėmesio, kuris jam reikalingas kaip oras.
Kad Naikas laimingas – galima pastebėti iš karto. Tada jo laimė tampa labai akivaizdi – gyvūnas šypsosi, o uodega švytuoja iš kairės į dešinę ir atgal. Tokiais momentais Naikas pasiruošęs keliauti su jumis kad ir pasaulio kraštą.
Naikui svarbu ne tik mylimi žmonės, bet ir aktyvi veikla, kurios turės buti DAUG. Tinka ir bėgimas, ir važinėjimas dviračiais suteikiant galimybę šuneliui bėgti šalia, ir žaidimai su kamuoliuku (tik ne su pagaliais; panašu, Naikas yra kažkada gavęs skūron naudojant pagalius). Aktyvi veikla dar būtina ir dėl to, kad negaudamas jos, šis išskirtinis gražuolis tampa visų pabėgimų sporto Meistru ir Čempionu. Tad pageidautina, kad naujieji šeimininkai leistų jam gyventi namo viduje ar bute.
Naikas, bendravimas, energija ir aktyvi veikla – pagrindinė puikaus ir sėkmingo Jūsų gyvenimo formulė. Išdrįsite priimti šį iššūkį? Paskambinkite. Sutarsime dėl susitikimo.