Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Naujas filmukas apie mūsų globotį Montį (Kasperį)

Paskelbta 05.11.2016

Montis Kasperis Balčius! Retas gyvūnas, kuris neturi kilmės dokumentų, turi tiek daug vardų. O musų Balčius turi! Tik patekęs pas mus šis didelių akių ir balinto kailiuko savininkas buvo bailus. Bet meilė ir pasitikėjimas atveria visus kelius. Dabar jis kitos: žaismingas, norintis bendrauti, nejaučiantis jokių baimių ar agresijų kitų gyvūnų atžvilgiu.

Montis tikrai ne tas, kuris galėtų gyventi lauke, prie būdos ar voljere. Tai trumpaplaukis, be jokio pokailio, gyvūnas. Geriausiai jam tiktų gyventi bute ar namo viduje. Bet norinčiam Montį „įsišuninti“, teks įdėti ir pastangų, nes šis gyvūnas anksčiau gyveno su benamiais, namų neturėjo ir apskritai nežino kaip elgtis tokioje situacijoje. Bet ir tų pastangų neprireiks daug, nes svečiuodamasis savanorio namuose Montis puikiai žinojo kur galima ką daryti, kur ne. Vos per vieną parą suprato, kad visus reikalus reikia atlikti lauke. O kad namuose stovinti sofa yra didelis geras, minkštas ir patogus daiktas.

Viešnagės metu Montis buvo iššukuotas, išmaudytas, todėl jo kaliukas dar labiau suspindo, balta spalva dar labiau išryškėjo. Ne gana to, būtent svečiuos Montis gavo tą trečiąjį, Kasperio (draugiško vaiduoklio), vardą į kurį jis net atsiliepia šaukiamas.

Kaip dažnai yra sakoma: „jeigu kažko nesupranti, eik miegoti“. Montis Kasperis būtent taip ir elgiasi. Jeigu tik šalia kažkas šurmuliuoja, o jo tai neliečia, Montis Kasperis įsitaiso šalia ir miega. Taip pat elgiasi ir neatpažintame važiuojančiame objekte (su kuriuo jau spėjo susipažinti), kurį mes vadiname automobiliu. Įsitaiso ir miega visą kelią. Jokių blaškymųsi ar kaukimų.

Jeigu galvojate, kad Montis Kasperis drovuolių drovulis, tai Jūs labai klystate. Tai labai šaunus, žaismingas ir gyvybingas šunelis, kuriam nėra nieko geriau už taip, kaip prisiglausti prie mylimo žmogaus ar tiesiog šalia miegoti.
Dėl savo skaudžios praeitis mūsų herojus bijo (gal tiksliau – nemėgsta) pakelto balso. Tada jaučiasi nejaukiai, kaltai, nesuprasdamas, ką tokio blogo jis padarė.

Montis Kasperis puikus draugas šeimai su vaikais, nes pastaruosius labai myli. Štai toks tas mūsų Montis Kasperis Balčius. Jeigu norite šį draugą turėti savo namuose, paskambinkite mums.