Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

SU ŠV. KALĖDOM, MIELIEJI!

Paskelbta 26.12.2016

Vesta ir Kipa švęs Šv. Kalėdas naujuose namuose!

Skaityti daugiau »

Prašome pagalbos!

Paskelbta 21.12.2016

Mūsų senutėlis mašiniukas visiškai sukiužo, o važiuoti reikia kasdien: su ligoniukais pas veterinarą ar padėti bėdoje atsidūrusiam gyvūnėliui. Ką daryti? Kaip išspręsti šią bėdą? Be automobilio esame kaip be rankų. Mielieji, gal turite kokių minčių, pasiūlymų. Drįstame pagalvoti ir apie Kalėdinį stebuklą - gal kas nors ... padovanos.

VšĮ „Būk mano draugas“
Įmonės kodas: 302639996
Sąskaitos nr.: LT977300010127500736

PayPal adresas: bukmanodraugas@inbox.lt

Tel. 861436617
El. p.: bukmanodraugas@inbox.lt
Adresas: Klaipėdos raj., Sendvario sen., Glaudėnų km. Kaukėnų g. 9

Skaityti daugiau »

Paskutinių dienų linksmoji statistika!

Paskelbta 19.12.2016

Namus rado Taškė, Kira, Amanda, Mažė, Gerda, Kira, o italas Ronny grįžo namo su savo šeimininku

Skaityti daugiau »

Akimirkos iš šventės "Keturkojų Kalėdos 2016"

Paskelbta 05.12.2016

Nuoširdžiai dėkojame organizaroriams - Socialinių mokslų kolegijos trečio kurso Tarptautinio verslo ir komunikacijos bei Viešųjų ryšių studijų programų studentams už tokią puikią šventę! Iš prieglaudos "Būk man draugas" renginyje dalyvavo keturi Loros vaikučiai :) Irgi šiandien čia sutikome nemažai mūsų buvusių globotinių <3

Skaityti daugiau »

Susitikime sekmadienį!

Paskelbta 30.11.2016

Skaityti daugiau »

Naujas filmukas apie mūsų globotį Montį (Kasperį)

Paskelbta 05.11.2016

Montis Kasperis Balčius! Retas gyvūnas, kuris neturi kilmės dokumentų, turi tiek daug vardų. O musų Balčius turi! Tik patekęs pas mus šis didelių akių ir balinto kailiuko savininkas buvo bailus. Bet meilė ir pasitikėjimas atveria visus kelius. Dabar jis kitos: žaismingas, norintis bendrauti, nejaučiantis jokių baimių ar agresijų kitų gyvūnų atžvilgiu.

Montis tikrai ne tas, kuris galėtų gyventi lauke, prie būdos ar voljere. Tai trumpaplaukis, be jokio pokailio, gyvūnas. Geriausiai jam tiktų gyventi bute ar namo viduje. Bet norinčiam Montį „įsišuninti“, teks įdėti ir pastangų, nes šis gyvūnas anksčiau gyveno su benamiais, namų neturėjo ir apskritai nežino kaip elgtis tokioje situacijoje. Bet ir tų pastangų neprireiks daug, nes svečiuodamasis savanorio namuose Montis puikiai žinojo kur galima ką daryti, kur ne. Vos per vieną parą suprato, kad visus reikalus reikia atlikti lauke. O kad namuose stovinti sofa yra didelis geras, minkštas ir patogus daiktas.

Viešnagės metu Montis buvo iššukuotas, išmaudytas, todėl jo kaliukas dar labiau suspindo, balta spalva dar labiau išryškėjo. Ne gana to, būtent svečiuos Montis gavo tą trečiąjį, Kasperio (draugiško vaiduoklio), vardą į kurį jis net atsiliepia šaukiamas.

Kaip dažnai yra sakoma: „jeigu kažko nesupranti, eik miegoti“. Montis Kasperis būtent taip ir elgiasi. Jeigu tik šalia kažkas šurmuliuoja, o jo tai neliečia, Montis Kasperis įsitaiso šalia ir miega. Taip pat elgiasi ir neatpažintame važiuojančiame objekte (su kuriuo jau spėjo susipažinti), kurį mes vadiname automobiliu. Įsitaiso ir miega visą kelią. Jokių blaškymųsi ar kaukimų.

Jeigu galvojate, kad Montis Kasperis drovuolių drovulis, tai Jūs labai klystate. Tai labai šaunus, žaismingas ir gyvybingas šunelis, kuriam nėra nieko geriau už taip, kaip prisiglausti prie mylimo žmogaus ar tiesiog šalia miegoti.
Dėl savo skaudžios praeitis mūsų herojus bijo (gal tiksliau – nemėgsta) pakelto balso. Tada jaučiasi nejaukiai, kaltai, nesuprasdamas, ką tokio blogo jis padarė.

Montis Kasperis puikus draugas šeimai su vaikais, nes pastaruosius labai myli. Štai toks tas mūsų Montis Kasperis Balčius. Jeigu norite šį draugą turėti savo namuose, paskambinkite mums.

 

Naujas filmukas apie mūsų globotinę Džiulę

Paskelbta 03.10.2016
Reikalingas tikras ištikimas draugas, kuris keliautų su jumis bet kur? Tai Džiulė.
Ji yra tikras proto bokštas. Viską supranta, visi jai draugai. Bet skriausti kitiems gentainiams ji savęs tikrai neleis.
Charakteris Džiulės nuostabus – tai be galo švelni, mylinti, puikiai suprantanti žmogaus nuotaiką ir žaidimus dievinanti kalytė. Tai šeimos šuo ir tikras draugas. Puikiai važiuoja mašinoje. Supranta kaip gyventi tiek kieme, tiek namuose. Niekada per visus savo atostogas nėra nieko pridariusi savanorio namuose.
Džiulei labai svarbus bendravimas ir nuolatinis buvimas su žmogumi. Nors name palikta viena ji išbūna ramiai - ji labai liūdi. Ir tik mylimas žmogus jai suteikia laimę. Ji mielai įsitaisytų šalia ir tiesiog stebėtų. Lauke bei kambary niekada nepaleidžia žmogaus iš akių. Ji visada šalia.
Minusas vienintelis - jeigu eisite su ja į parduotuvę ar panašiai ir sugalvosite kad ji palauktų pririšta, tai ji tiesiog pergrauš pavadėlį ir eis paskui mylimą žmogų.
Jeigu jus esate tas vienintelis - skambinkite!
Skaityti daugiau »

Naujas filmukas apie mūsų globotinį Naiką

Paskelbta 02.10.2016

Vikrus, aktyvus, gražių žydrų akių ir užburiančios, iš tolo pakerinčios šypsenos savininkas Naikas ieško rimtų ir atsakingų šeimininkų. Bet tik tokių, kurie netingės su juo užsiimti, norės skirti savo laiko bendravimui su juo, žaidimams, mokymams bei ilgiems pasivaikščiojimams kartu. Jeigu pastangų nebus – matysite Naiką kaip savo ausis. O jeigu dar tiksliau – spėsit pamatyti tik jo uodegą, nes Naikas nepraleis progos pabėgti. Ankstesniems šeimininkams ne kartą teko ieškoti šio išskirtinio žavuolio, ne vieną kartą jis nakvojo ir pas mus. Ir viskas tik dėl to, kad šis aktyvus ir energingas gyvūnas negavo pakankamai dėmesio, kuris jam reikalingas kaip oras.
Kad Naikas laimingas – galima pastebėti iš karto. Tada jo laimė tampa labai akivaizdi – gyvūnas šypsosi, o uodega švytuoja iš kairės į dešinę ir atgal. Tokiais momentais Naikas pasiruošęs keliauti su jumis kad ir pasaulio kraštą.
Naikui svarbu ne tik mylimi žmonės, bet ir aktyvi veikla, kurios turės buti DAUG. Tinka ir bėgimas, ir važinėjimas dviračiais suteikiant galimybę šuneliui bėgti šalia, ir žaidimai su kamuoliuku (tik ne su pagaliais; panašu, Naikas yra kažkada gavęs skūron naudojant pagalius). Aktyvi veikla dar būtina ir dėl to, kad negaudamas jos, šis išskirtinis gražuolis tampa visų pabėgimų sporto Meistru ir Čempionu. Tad pageidautina, kad naujieji šeimininkai leistų jam gyventi namo viduje ar bute.
Naikas, bendravimas, energija ir aktyvi veikla – pagrindinė puikaus ir sėkmingo Jūsų gyvenimo formulė. Išdrįsite priimti šį iššūkį? Paskambinkite. Sutarsime dėl susitikimo.

 

Skaityti daugiau »

Naujas filmukas apie mūsų globotinę Fainą

Paskelbta 02.10.2016

Kai tik prieisite prie Fainos, iškart suprasite, kad tai linksma, švelni ir labai trokštanti bendravimo kompanionė. Ji griebs žaisliuką, atneš Jums ir visaip kaip sugebėdama rodys, kad kviečia Jus prisijungti prie žaidimo. Tiems, su kuriais Faina bendrauja, ji atiduoda visą savo meilę, atiduoda visą save, ir be galo liūdi, kai nėra šalia žmogaus.
Faina dar labai šauni tuo, kad kuo puikiausiai sutaria su kitais šunimis, puikiai jaučia žmogaus nuotaikas ir charakterį.

Lauke Faina vaikšto tvarkingai. Tai šuo, kuris tikrai neskirtas sargavimui. Agresija ir sargumas Fainai – svetimi ir visai nepažįstami dalykai. O štai meilės ir švelnumo ji pilna visada.

Kadangi šiai puikiai kalytei bendravimas su žmogumi yra svarbiausias dalykas pasaulyje, jai reikalingi tokie namai, kuriuose ji pakankamai gautų bendravimo. Ar Jūsų namai tokie? Paskambinkit.

Skaityti daugiau »

Naujas filmukas apie mūsų globotinį Grantą

Paskelbta 01.10.2016

Nežiūrėkite į tai, kiek jam metų, pažiūrėkite į jo sielą. Draugystės, sargumo ir sveiko proto devynmečiui Grantui tikrai dar netrūksta. Jėgos mėgstamiems žaidimams jis irgi turi pakankamai daug. O žaisdamas su pagaliais šis šaunuolis apskritai pavirsta mažu šuniuku.

Mirus šeimininkui Grantas atvyko pas mus. Čia mes ir pastebėjome, kad šis šuo itin paklusnus, atsargus, bei supratingas. Pasivaikščiojimai su juo – vienas malonumas.

Be reikalo Grantas nelos, nešieps dantų, bet apginti žmogų, kuriuo pasitiki, tikrai sugebės ir tikrai net nesvarstydamas tai padarys.
Taigi, šiam puikiam, draugiškam, su visais sutariančiam, puikiai suprantančiam kaip reikia elgtis namuose gražuoliui, IEŠKOME ŠEIMININKŲ. Esate tikri, kad Jūsų namai gali tapti jo namais? Laukiame skambučio!

Skaityti daugiau »