Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Filmukas apie mūsų globotinį Džekį

Paskelbta 28.09.2015

Džekio kelias į prieglaudą nusitiesė tada, kai sunkiai susirgo jo mylimas šeimininkas, kuris nebepajėgė pats pasirūpinti šiuo jaunu bei energingu šuneliu.

Nors Džekis ir tikas žmogaus draugas, meilus jam, bet vienišas. Matosi, kad išsiilgęs bendravimo su žmogumi, todėl tik ir laukia, kad kas nors prieitų prie jo, paglostytų, pakalbintų arba tiesiog švelniai apkabinęs parymotų šalia.

Juokdariukas tas mūsų Džekis, - tik pamatęs, kad žmogus artėja prie jo, taip juokingai prisiploja prie žemės ir šliaužia prie žmogaus, prašosi glostomas ir myluojamas. Ir tik pabandyk neatkreipti į jį dėmesio... Paims už švarko ir lengvai temps į šalį tarsi kviesdamas bendrauti ir žaisti su juo.

Džekis šaunuolis - su kitais šunimis į kovas nesiveržia, bet ginasi jeigu yra puolamas ir nesiruošia nusileisti. Šunelis nekonfliktiškas ir tikrai mėgsta pabendrauti su kitais gentainiais, jeigu tie draugiškai nusiteikę. Katės Džekiui irgi ne priešai, į jas reaguoja ramiai, su jomis elgiasi puikiai.

Džekio elgesys tiek lauke, tiek namuose yra puikus. Jis puikiai supranta, kur reikia atlikti reikaliukus.

Galime drąsiai teigti, kad šis nuostabus šunelis bus tikras draugas šeimai, kuri suteiks jam prieglobstį savo namuose. Džekis Jūsų namus ilgam pripildys neblėstančio džiaugsmo ir laimės, suteiks energijos ir nepakartojamų akimirkų. Susipažinkite su šiuo energijos užtaisu ir išsivežkite jį į savo namus. Džekis Jums tikrai atsidėkos meile ir ištikimybe.

Kad pamatyti filmuką apie Džekį - SPAUSKITE ČIA arba žiūrėkite skiltyje "VIDEO"