Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Laukiame visų!!!

Paskelbta 03.12.2015

 KAS? Keturkojų Kalėdos 2015
KUR? Danės skverelis (prie baro "Kaštonas")
KADA? Gruodžio 6d. 13 val.

Skaityti daugiau »

Murzius GRIŽO NAMO!

Paskelbta 21.11.2015

Kokia šventė mūsų Murzui! Pasirodo, jo tikras vardas - Bethovenas ir vakar jis grįžo namo. Neįtikėtina - praėjus daugiau nei metams šeimininkai pagaliau rado savo dingusį draugą. Bethoveną buvo priglaudę žmonės, kai jis pas juos atklydo, bet vyresnio amžiaus moteris nebepajėgė juo rūpintis ir paprašė priimti į prieglaudą. Murzius - Bethovenas, po ilgo nesimatymo, džiaugsmingai sutiko savo tikruosius šeimininkus.

Skaityti daugiau »

Filmukas apie mūsų globotinį Murzių

Paskelbta 01.10.2015

Murzius - nuostabus ir be galo žaismingas bei draugiškas šuo. Visi jam draugai – ar tai būtų kiti šunys, ar vaikai, ar suaugę. Bendravimo šiam puikiam gyvūnui reikia kaip oro. Pamatęs žmogų visu savo kūnu ir povyza išsiduoda kaip labai jo laukė ir iškart kviečia prieiti arčiau. Tada apsikabina savo „meškiukišomis“ letenomis ir šypsodamasis tarsi sako „man džiugu tave matyti!”

Murzius – šuo stambus ir tikrai sunkus. Kai draugiškai “apkabina”, iškart pajunti jo stiprybę ir galybę. Nors su pavadėliu vaikščioti ir sunkiai sekasi, bet iš dalies tik dėl to, kad tai be galo smalsus gyvūnas, jam viskas įdomu, visi draugai, o suvaldyti tokį stipruolį tikrai nemažai jėgos reikia. Na, bet nieko, nieko, pratinimasis prie pavadžio jau įrašytas į mūsų planus.

Automobilyje Murzius jaučiasi puikiai, todėl šiek tiek nustebino tai, kaip šis vaikinukas pasibaisėjo laiptus išvydęs... O apie tai, kas yra butas, apskritai supratimo neturėjo. Bet Murzius nebūtų Murziumi, jeigu patį pirmąjį vakarą, kai svečiavosi savanorio namuose, nebūtų supratęs, kad gamtiniai reikalai bute tikrai neatliekami, o vos panoręs laukan, ėmė letenėlėmis duris braukyti.

Taigi, Murzius:
- šuo visiškas gerietis;
- puikiai sutaria su visais ir dievina bendravimą;
- jam reikalinga nuolatinė veikla ir žaidimai.
- jam geriausiai tinkanti erdvė – aptverta teritorija (būti pririštas Murzius kategoriškai atsisako).

Vis tik, jeigu kažkas sugalvotų priimti jį į butą, turėtų laaabai pasistengti ir įdėti nemažai pastangų, kad šis puikus gyvūnas taptų „buto šunimi“.

O mes, savo ruožtu, palinkėsime Murziui sutikti nuostabų žmogų, kuris negailės savo laiko, kantrybės ir energijos tam, kad turėtų šaunų draugą!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kad pamatyti filmuką apie Murzių - SPAUSKITE ČIA arba žiūrėkite skiltyje "VIDEO"

Skaityti daugiau »

Filmukas apie mūsų globotinį Džekį

Paskelbta 28.09.2015

Džekio kelias į prieglaudą nusitiesė tada, kai sunkiai susirgo jo mylimas šeimininkas, kuris nebepajėgė pats pasirūpinti šiuo jaunu bei energingu šuneliu.

Nors Džekis ir tikas žmogaus draugas, meilus jam, bet vienišas. Matosi, kad išsiilgęs bendravimo su žmogumi, todėl tik ir laukia, kad kas nors prieitų prie jo, paglostytų, pakalbintų arba tiesiog švelniai apkabinęs parymotų šalia.

Juokdariukas tas mūsų Džekis, - tik pamatęs, kad žmogus artėja prie jo, taip juokingai prisiploja prie žemės ir šliaužia prie žmogaus, prašosi glostomas ir myluojamas. Ir tik pabandyk neatkreipti į jį dėmesio... Paims už švarko ir lengvai temps į šalį tarsi kviesdamas bendrauti ir žaisti su juo.

Džekis šaunuolis - su kitais šunimis į kovas nesiveržia, bet ginasi jeigu yra puolamas ir nesiruošia nusileisti. Šunelis nekonfliktiškas ir tikrai mėgsta pabendrauti su kitais gentainiais, jeigu tie draugiškai nusiteikę. Katės Džekiui irgi ne priešai, į jas reaguoja ramiai, su jomis elgiasi puikiai.

Džekio elgesys tiek lauke, tiek namuose yra puikus. Jis puikiai supranta, kur reikia atlikti reikaliukus.

Galime drąsiai teigti, kad šis nuostabus šunelis bus tikras draugas šeimai, kuri suteiks jam prieglobstį savo namuose. Džekis Jūsų namus ilgam pripildys neblėstančio džiaugsmo ir laimės, suteiks energijos ir nepakartojamų akimirkų. Susipažinkite su šiuo energijos užtaisu ir išsivežkite jį į savo namus. Džekis Jums tikrai atsidėkos meile ir ištikimybe.

Kad pamatyti filmuką apie Džekį - SPAUSKITE ČIA arba žiūrėkite skiltyje "VIDEO"

Akimirkos iš Pasaulinės gyvūnų dienos šventės.

Paskelbta 28.09.2015

Nuoširdžiai dėkojame UAB "MARS LIETUVA" už nuostabią, puikiai organizuotą šventę, už galimybę joje dalyvauti. Taip pat dėkojame jos savanoriams už padarytas būdas ir draskykles katėms.

Visas nuotraukas galite pamatyti skiltyje "Savanoriai"

Skaityti daugiau »

Dėkojame

Paskelbta 27.09.2015

Dėkojame buvusio globotinio Volfo šeimininkei Svetlanai ir UAB "Moveda" http://www.moveda.lt/ už padovanotas keturias spinteles ir medienos atraižas.

Skaityti daugiau »

Susitiksime šventėje

Paskelbta 22.09.2015

Skaityti daugiau »

Dėkojame

Paskelbta 19.09.2015

Dėkojame p. Violetai už dovanas

Skaityti daugiau »

Dėkojame

Paskelbta 19.09.2015

Jaučiamės stipresni žinodami, kad šalia tiek gerų žmonių.
Už maistuką dėkojame Gretai, Dinarai ir Nerijui. Ačiū, mielieji, už Jūsų gerumą.

Skaityti daugiau »

Nuoširdžiai dėkojame

Paskelbta 17.09.2015

Nuoširdžiai dėkojame UAB "Edrija" http://www.edrija.lt/ už neįkainuojamą pagalbą - dviejų metalinių garažų ir turistinio namelio pargabenimą, kuriuos gavome dovanų.

Skaityti daugiau »