Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

LINKSMOJI STATISTIKA

Paskelbta 02.06.2014

Gegužės mėn. į naujus namus išlydėjome būrį globotinių. 
Šeimininkus rado Žvaigždutės dukrytė Čiara; balandžio 15 d. vienerių metukų gimtadienį atšventęs Meškis, Jono kalnelyje rastas amerikiečių Stafordšyro terjeras Jonis, visus savo intelektu sužavėjęs Vidurinės Azijos aviganio mišrūnas Lordas 2 ir ankščiau tarnavusi įmonei ir tapusi ten nebereikalinga, turinti problemų su sąnariais kalytė Aira, taip pat Melnragėje rasta, bet tikrųjų šeimininkų atsižadėta labradoro mišrūnė Tina. 

Naujus namus surado gražuolė Kama, šeimininkų atsisakyti spanieliukas Gučis ir kalytė Moli, dvi sesytės rastos laiptinėje. Namus rado gatvėje rastas šeškas, paaugliukas juodas kačiukas, kiemo "ūkvedys" katinėlis Draugužis, kačiukas Mainis antrasis, pilka mažutė katytė iš penketuko ir raudonkailis šeimininkų paliktas katinėlis Čipsiukas, šeimininkės netekusi takso mišrūnė Čikita, pekino mišrūnas Auksinis angelėlis Pupis, šeimininkų vežta užmigdyti mažutė kalytė Dina ir aštuonis mėnesius šeimininkų laukęs energingasis Spaikas.

Labai džiaugiamės, kad gerus žmones rado šeimininkų skriausta nedrąsioji Kalista. Nors jai labai sunkiai sekasi naujuose namuose, bet šeimininkai pasiryžę atiduoti visą savo meilę, kantrybę ir sulaukti dienos, kad ji nebebijos išeiti į lauką ir pakels galvą kalbinama.

Trys paklydę šuneliai sugrįžo į savo namus.
Į mišką grąžinta stirna, rasta besiblaškanti J. Zauerveino g.

Linkime visiems gerų jaukių namų ir mylinčių šeimininkų.