Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Gerų įvykių apžvalga.

Paskelbta 01.04.2014

Norime pasidžiaugti, kad per dvi savaites atsisveikinome su nemažu būreliu globotinių - jie rado naujus namus arba sugrįžo į tikruosius.
Išvyko jau ilgokai pas mus užsibuvęs Šerifas, neseniai atvykę pekinukas Haris ir vokiečių aviganio mišrūnas Braitas, mažutė kalytė Spurga, meilybę Rulį ir kalytė Džeki. Išvyko taksiukas Nurikas ir gražioji Kama, mažasis Mažoras ir Pikčiurniukų šeimyna: mama ir du jos vaikeliai. Bardas Karys taip pat surado sau tinkamus namus.
Naujus šeimininkus rado trys suaugę katinėliai: Murzikas, Zlata ir persė Suoki; taip pat kačiukai:pilkasis gražuolis Lunikas, 8 mėn. pūkuotukas ir dar vienas juodas mažučiukas.
O namo sugrįžo vokiečių aviganė Čilė, po tiltu rasta taksytė, šunelis rastas Naujakiemio g., dešimt dienų išbuvęs Labrenciškėse rastas šuo Doleris, vienaakė vokiečių aviganė Aira, šunelis rastas prie Jakų, nedidukas kudliukas Kurtas.
Džiugu, kad močiutė, mėnesį praleidusi ligoninėje, tiesiai iš ten su taksi atvyko atsiimti pas mus tą laiką gyvenusių dviejų savo šunelių.
Šeimininkei į namus nuvežėme buvusią globotinę paaugliukę Kakavą, kurią pasiklydusią buvo priglaudę žmonės.
Dėkojame visiems, kurie pasirinko mūsų globotinius ir priėmė į savo šeimą.