Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Gerų įvykių apžvalga

Paskelbta 01.05.2014

Nuo balandžio 16 d. atsisveikinome su būriu globotinių - išlydėjome juos į naujus namus. Džiugu, kad šeimininkus surado Lokis Puikutis, visai dar mažutis šuniukas Bandis, 8 mėn. rastas gatvėje Plutas, kalytė Pupa, kuri nuo praėjusios vasaros pas mus beveik ir užaugo, kelerių mėnesių juoda kalytė Viki ir jos broliukas, pinčerio mišrūnė Čipa, Snapas, rastas prie "Banginio", Rikis Pūkuotukas, kurį šeimininkas norėjo užmigdyti, fainuolis Šarikas, pekinukė Pupa, 4 mėn. kalytė Naomi, protingasis gerasis Roksas, rastas su didžiuliais augliais ant nugaros ir operuotas, šeimininkės netekęs nedidukas šunelis Laika. Pagaliau tinkamus šeimininkus rado ir Melnragėje rasta haski kalytė Lora. Labiausiai nudžiugino, kad į naujus namus išvyko buvusių šeimininkų dvasiškai sužalota kalytė Kalista. Dėl jos dar nerimaujame, ar užteks kantrybės dabartiniams globėjams padėti įveikti Kalistai žmonių baimę. Jeigu ne - visada priimsim ją atgal.
Namus surado mažosios katytės Šeila, Špulė ir Pipirė ir juodas kačiukas paaugliukas, taip pat raina katė, kurią priglaudė ta pati moteris, kuri ją ir atvežė radusi gatvėje prieš keletą mėnesių.
Namo sugrįžo paklydėlis Pagis, kurio tikras vardas Maksas. Sugrįžo ir šeimininkų seniai ieškotas katinėlis Nilsas, kuris pasirodo esąs hermafroditas (turintis abiejų lyčių požymių). Jo tikras vardas Alisa. Buvo dingęs nuo vasario mėn.
Linkime visiems jaukių namų ir niekada daugiau negrįžti pas mus, o jų naujiems šeimininkams tariame nuoširdų ačiū, kad pasirinko mūsų globotinius.