Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ištikimi ir mylintys šuneliai ieško savo vienintelio žmogaus ir šiltų namų!

Prisiminkite, kad pateikti bruožai yra apytikslūs ir ne visada atspindi tikrovę.

Kviečiame susipažinti su mūsų globotiniais kad labiau suprasti jų charakterio bruožus.

Kiekvienas globotinis turi savo individualumą, kurį neįmanoma apibrėžti, naudojant standartinius kriterijus.

Gyvūnus "rezervuojame" tik išskirtiniais atvėjais. 

Daugiau aktualios informacijos visada galite pamatyti, prisijungę prie mūsų "Facebook" grupės ČIA.

K raidė reiškia kad šunelis kastruotas (sterilizuotas)

Čiras

Čirą parsivežėme iš Mažeikių r. "Kometos", kad nebūtų užmigdytas ir pas mus galėtų sulaukti šeimininkų. Mažo ūgio, suaugęs. Kol kas bailiukas.

Majus

Ellos brolis Majus - likęs iš didelio būrio konfiskuotų "maugliukų". Labai nedrąsus.

Venta

Ventą parsivežėme iš Mažeikių r. "Kometos". Ten, su kitais 14, vienas į kitą panašių šunelių, pateko iš vienų namų. Kai ateini pas ją, šypsosi, džiaugiasi ir nenori paleisti.

Duoniukė

Kasdien tepama gydomosiomis putomis, maitinama specialiu maistu ir maisto papildais, Duoniukė po truputį taisosi. Ji buvo palikta prie veterinarinės klinikos Klaipėdoje J.Janonio g. Darbuotojai žino, kad ji gyveno su benamiais. Jaunutė - apie 1 metų, labai visko bijanti - matyt, skriaudos patyrė nemažai. Jai tas pats, kaip ir Atarai - imuninės sistemos sutrikimai, kurie gali atsirasti ir nuo stresų. Reikalingas specialus maistas( Hills d\d", "Hills z\d",) gydomosios putos odai, šaltalankio aliejus. Labai prašome prisidėti prie Duoniukės pasveikimo.

Garbanius

Garbanių parsivežėme iš Mažeikių r. "Kometos", kad surastume jam namus. Atiduotas iš namų. Draugiškas, linksmas pūkų kamuoliukas.

Atosas

Atosą parsivežėme iš Mažeikių r. "Kometos", kad surastume jam namus. Atiduotas iš namų. Draugiškas, linksmas, švelnus šuniukas. Kai ateini pas jį į voljerą, guli and nugaros ir prašo pakasyti pilvuką.

Fionas

Apie 3 m. gražutį, švelnutį Floną parsivežėme iš Mažeikių r. "Kometos", kad nebūtų užmigdytas ir pas mus galėtų sulaukti šeimininkų. Labai meilus ir draugiškas.

Liza

Liza pas mus užaugo. Nuo tada, kai vos kelių mėnesių rado vienos įmonės teritorijoje, praėjo trys metai. Liza - labai švelni, jautri, rami ir protinga kalytė. Visada žino kaip parodyti žmogui ko ji nori, mėgsta bendrauti ir žaisti. Sutaria gerai su visais.

Gudrutis

Danės gatvės Gudrutis. Daug kartų teko važiuoti, kol pagavom vargšą. Jis labai norėjo būti laisvas. Labai atsargus bendravime, tačiau jis tiesiog laukia "savo" žmogaus.

Amigo (K)

Amigo - vienas iš konfiskuotų senos močiutėlės šunelių. 1 m. - 1,5 metų. Draugiškas, bet nepasitikintis svetimais.

Varlytė (K)

Šeimininkė atvežė ir paliko, nes išvyksta į užsienį. Sargi ir nepasitikinti svetimais, bet švelni ir meili su pažystamais. Nuolat keliauja su mūsų vairuotoju ir jau yra kaip prieglaudos simbolis.

Pupa (K)

Pupa yra labai meili, smalsi ir judri kalytė. Laksto lyg kad pas ją ne trys, o visos trisdešimt trys pėdutės :)
Mažoji Pupa ieško namučių, kur gaus visko, ko trokšta jos meili širdelė.
Gimusi maždaug 2014 m. lapkričio mėn.
2015 m. kovo pab.
ji buvo rasta ant kelio sužalota automobilio. Radusi mergina nuvežė į kliniką, iš kur mums paskambino gydytojas ir paklausė ar priimsim šį nelaimingą kūdikį? Priimsim, žinoma, priimsim. Pupai atlikta operacija, pašalinta sužalota pėdutė. Ji buvo labai sulysusi, matyt, ne vieną dieną teko alkanai praleisti.

Tora

Esu dar jaunutė, o patirti teko nemažai. Matyt ilgai valkatavau išmesta, nes kai mane rado 2015 m.rudenį, buvau perkarusi, purvina. Ir žmogumi nepasitikėjau. Mokėčiau kalbėti, papasakočiau, bet nemoku, todėl visa, kas buvo bloga,stengiuos pamiršti.
Po truputėlį atsigavau, nes čia manimi rūpinosi ir padėjo suprasti, kad ne visi žmonės blogi.
Pradžioje labai bijojau, kai vesdavo pasivaikščioti, net nešti reikėjo, bet pripratau ir dabar labai džiaugiuosi. Kai tapau drąsesnė, savanorės nuvežė mane į kirpyklą, ten išprausė, kailiuką sutvarkė. O kaip su mašina patiko važiuoti! Buvau labai patenkinta :) Nesitikėjau, kad teks grįžti į prieglaudą, nes dabar, kai jau įveikiau savo baimes, noriu eiti pasivaikščioti kasdien, kaip ir visi laimingi šuneliai, su savo šeimininku.

Musė (K)

Musė pas mus atkeliavo iš namų, kuriuose gyveno su garbaus amžiaus šeimininku. Senukas nebepajėgia rūpintis augintiniais. Labai sargi, bet draugiška su pažystamais.

Kilia (K)

Kalytė prieš pat gimstant šuniukams buvo palikta likimo valiai. Pas mus ji išaugino mažylius, kurie jau turi namus. Sargi tarp svetimų, bet draugiška ir švelni su pažystamais.

Ella

Ella - viena iš konfiskuotųjų "maugliukų". Labai švelni ir draugiška kalytė. Padėjo Akvai išauginti šuniukus, buvo jų antroji mama. Mėgsta paloti, bet susipažinus atsiskleidžia. Mažutė gražutė Ella laukia šeimininkų.

Esta (K)

Esta - viena iš 2015 m. rudenį konfiskuotų šunelų "maugliukų". Beveik visi jau rado naujus namus, o Esta vis dar ieško. Apie 2 m.

Braškė (K)

Labai sargi mergytė, kuri atsiskleidžia per pasivaikščiojimus ir bendravimą. Labai saugo savo namus ir būtų puikus buto sargas senyvam žmogui. Su pažystamais tik ir trokšta, kad į glėbį šokti ir ilsėtis.

Pūkis

Pūkis su kitais dviem šuneliais pas mus atvyko iš namų, kuriuose gyveno su garbaus amžiaus šeimininku. Senukas nebepajėgia jais rūpintis.
Gerutis draugiškas Pūkis ieško naujų namų.

Umka (K)

Umka visus, priėjusius aploja, todėl atrodo pikčiurna, bet taip nėra, reikia tik užeiti pas ją į voljerą ir ji pasikeičia neatpažįstamai. Labai saugo savo maistą, bet visada švelni ir draugiška su tais, kuriais pasitiki. Jai labai daug teko iškentėti, todėl ieškome suprantančio žmogaus.