Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ištikimi ir mylintys šuneliai ieško savo vienintelio žmogaus ir šiltų namų!

Prisiminkite, kad pateikti bruožai yra apytikslūs ir ne visada atspindi tikrovę.

Kviečiame susipažinti su mūsų globotiniais kad labiau suprasti jų charakterio bruožus.

Kiekvienas globotinis turi savo individualumą, kurį neįmanoma apibrėžti, naudojant standartinius kriterijus.

Gyvūnus "rezervuojame" tik išskirtiniais atvėjais. 

Daugiau aktualios informacijos visada galite pamatyti, prisijungę prie mūsų "Facebook" grupės ČIA.

K raidė reiškia kad šunelis kastruotas (sterilizuotas)

Čiras

Čirą parsivežėme iš Mažeikių r. "Kometos", kad nebūtų užmigdytas ir pas mus galėtų sulaukti šeimininkų. Mažo ūgio, suaugęs. Kol kas bailiukas.

Majus

Ellos brolis Majus - likęs iš didelio būrio konfiskuotų "maugliukų". Labai nedrąsus.

Venta

Ventą parsivežėme iš Mažeikių r. "Kometos". Ten, su kitais 14, vienas į kitą panašių šunelių, pateko iš vienų namų. Kai ateini pas ją, šypsosi, džiaugiasi ir nenori paleisti.

Duoniukė

Kasdien tepama gydomosiomis putomis, maitinama specialiu maistu ir maisto papildais, Duoniukė po truputį taisosi. Ji buvo palikta prie veterinarinės klinikos Klaipėdoje J.Janonio g. Darbuotojai žino, kad ji gyveno su benamiais. Jaunutė - apie 1 metų, labai visko bijanti - matyt, skriaudos patyrė nemažai. Jai tas pats, kaip ir Atarai - imuninės sistemos sutrikimai, kurie gali atsirasti ir nuo stresų. Reikalingas specialus maistas( Hills d\d", "Hills z\d",) gydomosios putos odai, šaltalankio aliejus. Labai prašome prisidėti prie Duoniukės pasveikimo.

Moja

Miela, švelni gerutė Moja laukia mylinčių šeimininkų. Mojos šeimininkė sunkiai serga, guli ligoninėje, o rūpintis Moja nėra kam. Moja atvyko pas mus, kad surastų naujus namus.

Varlė

Ji panaši į mūsų senbuvę Varlytę, todėl pavadinome tuo pačiu vardu. O atsirado ji pas mus kartu su kitais šuneliais, kuriuos parsivežėme iš Mažeikių r. "Kometos". Į tarnybą buvo atiduota iš namų. Gera, miela ir draugiška mergytė.

Munga

Mungą šeimininkai atidavė į Mažeikių r. gyvūnų priežiūros tarnybą "Kometą", kur gyvūnai nėra laikomi kol suras namus. Parsivežėme iš ten, kad pas mus galėtų rasti namus. Gimusi sausio mėn.

Esmė

Mažytę Esmę parsivežėme iš Mažeikių r. "Kometos", kad surastume naujus namus. Kol kas nedrąsi. Amžius - apie 3 m.

Mambo

Vaistai Mambo nepadėjo, kojyte minti nepradėjo, todėl teko daryti rentgeno nuotrauką. Paaiškėjo, kad yra lūžis. Dabar Mambo pratinasi prie ''naujos" sugipsuotos kojytės. _____ Mažulį Mambo su suluošinta kojyte žmonės rado Melnragės paplūdimyje.

Džuna

3-3,5 mėnesių žaisminga švelni Džuna ieško mylinčių šeimininkų.

Garbanius

Garbanių parsivežėme iš Mažeikių r. "Kometos", kad surastume jam namus. Atiduotas iš namų. Draugiškas, linksmas pūkų kamuoliukas.

Džekė

Nuostabią linksmuolę Džekę, kartu su kitais 3 šuniukais, parsivežėm iš Mažeikių. Tokiose tanybose kaip "Kometa", kaip žinia, gyvūnai nėra ilgai laikomi, todėl Džekę parsivežėme, kad pas mus galėtų saugiai laukti šeimininkų. Švelni draugiška kalytė.

Taškis

Taškį parsivežėme iš vieno močiutės namų, kuri atšalus orams laikydavo jį daržinėje, ant šono pastatytame buvusiame triušių narve - vietos pajudėti ten beveik nebuvo. Šiltesniu oru Taškis keliaudavo į lauką, kur turėjo nedidelį aptvarą. Garbaus amžiaus močiutei buvo per sunku rūpintis šuneliu ir prašė jį paimti, nes jos vaikams jo taip pat nereikėjo. Pasak močiutės, Taškiui 3 metai. Pirmomis dienomis Taškis sunegalavo: teko pas veterinarą apsilankyti ir lašinę keletą kartų statyti. Ne juokas - palikti namus ir būti atvežtam į tokį šurmulį, kur aplink daugiau nei šimtas panašaus likimo "choristų" triukšmauja. Nuo pergyvenimų neretam sveikata sušlubuoja. Praėjus dviem savaitėms, Taškis atkuto ir tik tada suprato, kaip pasiekti palangę :) Užlipti mūsų padarytais "laiptais"( kėdutė - spintelė - palangė) Taškiui buvo nelengva užduotis. Kitiems toks galvosūkis po penkių minučių jau aiškus, o Taškiui prireikė ne vienos dienos, kol pagaliau - mažas kerėpla - užsikabarojo. Dabar patenkintas žiūri pro langą ir mato, kas vyksta lauke. Iš pradžių prisileido tik vieną žmogų, bet po mėnesio jis jau draugavo su savanorėmis ir mielai ėjo pasivaikščioti :)

Atosas

Atosą parsivežėme iš Mažeikių r. "Kometos", kad surastume jam namus. Atiduotas iš namų. Draugiškas, linksmas, švelnus šuniukas. Kai ateini pas jį į voljerą, guli and nugaros ir prašo pakasyti pilvuką.

Fionas

Apie 3 m. gražutį, švelnutį Floną parsivežėme iš Mažeikių r. "Kometos", kad nebūtų užmigdytas ir pas mus galėtų sulaukti šeimininkų. Labai meilus ir draugiškas.

Žibutė

Keliu, kuriuo labai retai kas pravažiuoja, žmogus važiavo į laukus pas savo bites. Kai pamatė pakelėje gulintį maišą, pamanė, kad kažkas pametė kombinuotus pašarus, sustojo paimti, bet ne pašarai jame buvo, o keturios mažos širdutės, keturios gražios, sveikos sesytės. Viena iš jų - Žibutė. Gimusi kovo mėn. Paaugo pas mus, tapo žaisminga, linksma padūkėle. Ieško namučių.

Zulia

Po šeimininko netekties 6 metų Zulia glaudžiasi pas mus ir ieško naujų namų.

Mopsė

Kai ji pakliuvo pas mus buvo labai liesa, susivėlę ir apleista. Dabar jau atkuto Mopsiukė ir viliasi, kad kas nors ją pastebės ir pakvies į savo šeimą.

Liza

Liza pas mus užaugo. Nuo tada, kai vos kelių mėnesių rado vienos įmonės teritorijoje, praėjo trys metai. Liza - labai švelni, jautri, rami ir protinga kalytė. Visada žino kaip parodyti žmogui ko ji nori, mėgsta bendrauti ir žaisti. Sutaria gerai su visais.

Margis

- Kam man jo reikia! Nusipirkau du medžioklinius šunis. Arba paimat arba važiuoju kitur, - kalbėjo Margį atvežęs žmogus. Ir ką tokiam atsakyti? Galvojom tik apie Margį: kas jo laukia? Jis pasiliko pas mus.

Gudrutis

Danės gatvės Gudrutis. Daug kartų teko važiuoti, kol pagavom vargšą. Jis labai norėjo būti laisvas. Labai atsargus bendravime, tačiau jis tiesiog laukia "savo" žmogaus.

Amigo (K)

Amigo - vienas iš konfiskuotų senos močiutėlės šunelių. 1 m. - 1,5 metų. Draugiškas, bet nepasitikintis svetimais.

Varlytė (K)

Šeimininkė atvežė ir paliko, nes išvyksta į užsienį. Sargi ir nepasitikinti svetimais, bet švelni ir meili su pažystamais. Nuolat keliauja su mūsų vairuotoju ir jau yra kaip prieglaudos simbolis.

Dolė

Dolė - švelni, drovi, meili mažutė mergytė. Ji mielu noru sėdėdama ant Jūsų rankų eitų kartu ir į pasaulio kraštą. Ji labai laukia šitų mylinčių, šiltų rankų, kurios apglėbs ir išsineš. Gimusi 2014 m. spalio mėn.

Meila

Meila - nedidelio ūgio, labai miela švelni mergytė. Šeimininkė išvyko į užsienį. Amžius - apie 2 m. Švelni ir draugiška su visais.

Puikis rankinukas (K)

Puikis Rankinukas - mažas švelnus padarėlis, kuris papuolė pas mus, kai šeimininkas pateko į bėdą. Jam daugiau nieko nereikia, tik glostyk ir nešiok, nešiok ir glostyk.
Nuo birželio mėnesio jo niekas nepasigedo, todėl ieškome naujų namų. 1,5 - 2 metų.

Pupa (K)

Pupa yra labai meili, smalsi ir judri kalytė. Laksto lyg kad pas ją ne trys, o visos trisdešimt trys pėdutės :)
Mažoji Pupa ieško namučių, kur gaus visko, ko trokšta jos meili širdelė.
Gimusi maždaug 2014 m. lapkričio mėn.
2015 m. kovo pab.
ji buvo rasta ant kelio sužalota automobilio. Radusi mergina nuvežė į kliniką, iš kur mums paskambino gydytojas ir paklausė ar priimsim šį nelaimingą kūdikį? Priimsim, žinoma, priimsim. Pupai atlikta operacija, pašalinta sužalota pėdutė. Ji buvo labai sulysusi, matyt, ne vieną dieną teko alkanai praleisti.

Breta

Breta - nuostabi maža mergytė, meilumo ir gerumo įsikūnijimas. Paimta ant rankų priglunda, tarsi sakydama: "tu man labai reikalingas". Su nepažįstamais kukli ir drovi, o su savais - tikra linksmuolė. Gimusi 2014 m. spalio mėn.

Redis Bučkis (K)

Redis Bučkis - mažutis, pekino dydžio šunelis. Labai draugiškas ir mėgstantis sava kalba - urzgėdamas, murmėdamas - viską pasakoti. Kastruotas, ženklintas.
2016 Kovo 26 d. rastas Klaipėdoje, Šiaulių g. 3 namo kieme. Turi raudoną antkaklį, bet šeimininkai neatsiliepė.

Tora

Esu dar jaunutė, o patirti teko nemažai. Matyt ilgai valkatavau išmesta, nes kai mane rado 2015 m.rudenį, buvau perkarusi, purvina. Ir žmogumi nepasitikėjau. Mokėčiau kalbėti, papasakočiau, bet nemoku, todėl visa, kas buvo bloga,stengiuos pamiršti.
Po truputėlį atsigavau, nes čia manimi rūpinosi ir padėjo suprasti, kad ne visi žmonės blogi.
Pradžioje labai bijojau, kai vesdavo pasivaikščioti, net nešti reikėjo, bet pripratau ir dabar labai džiaugiuosi. Kai tapau drąsesnė, savanorės nuvežė mane į kirpyklą, ten išprausė, kailiuką sutvarkė. O kaip su mašina patiko važiuoti! Buvau labai patenkinta :) Nesitikėjau, kad teks grįžti į prieglaudą, nes dabar, kai jau įveikiau savo baimes, noriu eiti pasivaikščioti kasdien, kaip ir visi laimingi šuneliai, su savo šeimininku.

Musė (K)

Musė pas mus atkeliavo iš namų, kuriuose gyveno su garbaus amžiaus šeimininku. Senukas nebepajėgia rūpintis augintiniais. Labai sargi, bet draugiška su pažystamais.

Kilia (K)

Kalytė prieš pat gimstant šuniukams buvo palikta likimo valiai. Pas mus ji išaugino mažylius, kurie jau turi namus. Sargi tarp svetimų, bet draugiška ir švelni su pažystamais.

Ella

Ella - viena iš konfiskuotųjų "maugliukų". Labai švelni ir draugiška kalytė. Padėjo Akvai išauginti šuniukus, buvo jų antroji mama. Mėgsta paloti, bet susipažinus atsiskleidžia. Mažutė gražutė Ella laukia šeimininkų.

Esta (K)

Esta - viena iš 2015 m. rudenį konfiskuotų šunelų "maugliukų". Beveik visi jau rado naujus namus, o Esta vis dar ieško. Apie 2 m.

Braškė (K)

Labai sargi mergytė, kuri atsiskleidžia per pasivaikščiojimus ir bendravimą. Labai saugo savo namus ir būtų puikus buto sargas senyvam žmogui. Su pažystamais tik ir trokšta, kad į glėbį šokti ir ilsėtis.

Pūkis

Pūkis su kitais dviem šuneliais pas mus atvyko iš namų, kuriuose gyveno su garbaus amžiaus šeimininku. Senukas nebepajėgia jais rūpintis.
Gerutis draugiškas Pūkis ieško naujų namų.

Umka (K)

Umka visus, priėjusius aploja, todėl atrodo pikčiurna, bet taip nėra, reikia tik užeiti pas ją į voljerą ir ji pasikeičia neatpažįstamai. Labai saugo savo maistą, bet visada švelni ir draugiška su tais, kuriais pasitiki. Jai labai daug teko iškentėti, todėl ieškome suprantančio žmogaus.